Якщо ви пропустили майстер-клас чудового Віталія Панасюка, можете сміливо засмучуватись, але не дуже. Ви дійсно багато втратили, але за результатами майстер-класу, що відбувся 1 червня у HUB 4.0 у рамках професійної частини Де кіно, ми підготували 5 секретів від майстра. Але більше майстер-класи не прогулюйте.
Селфі-палка. Це перше від чого варто відмовитись, якщо ви хочете зібрати більше, ніж 4 лайки. Адже картинка не буде плавною – селфі-палку важко втримати, вона буде розхитуватись. Якщо бюджет на додаткову техніку обмежений, зовсім недорого і без інженерської освіти можна змайструвати штатив-наплічник, що замінить селфі-палку (див.фото).
Більшість вважає, що телефон – це іграшка і на неї можна зняти лише відео для блогу. Але це давно не так – за більшості параметрами сучасні смарфони ні в чому не програють іншій знімальній техніці. Головне – відхід і додаткова техніка. Повірте в свої сили та в силу свого телефону.
Знімаючи панорами, йти потрібно плавно. Цей процес схожий на водіння автомобіля. Наприклад, коли ви їдете за кермом і під’їжджаєте до червоного cвітлофора, то скидуєте швидкість плавно і на зелений плавно рушаєте. Так само і з камерою – стартуємо плавно.
Зі світлом потрібно працювати дуже делікатно. Якщо ви знімаєте бюджетну історію, найкраще використовувати природнє світло – воно вже заряджене позитивною енергетикою. І трішки допрацьовувати його світловідбивачами, які можна зробити із пінопласту та термоізоляції (див.фото).
Щоб отримати плавну картинку в русі, можна знімати на сігвеї або на роликах. Але важливо не впасти з усім цим :)