Закрити

Форма реєстрації

Всі поля обов’язкові для заповнення!

01Інформація про відеороботу

Введіть коректні дані
Номінація
Page 1 Copy Created with Sketch.
  • Фільм на мобільний телефон
  • Вебізод
  • Драма
  • Комедія
  • Жахи
Оберіть варіант відповіді
Введіть коректні дані
Введіть коректні дані
Стать режисера
Page 1 Copy Created with Sketch.
  • Чоловік
  • Жінка
Оберіть варіант відповіді
Введіть коректні дані
Введіть коректні дані
Введіть рiк у форматі ХХХХ
Введіть коректні дані
Скріншот відеороботи (до 1мб) Page 1 Created with Sketch. Завантажте зображення
Фото режисера (до 1мб) Page 1 Created with Sketch. Завантажте зображення
Введіть коректні дані

02Контактна iнформацiя

Введіть коректні дані
Введіть коректні дані
Введіть телефон у форматі +3хххх-ххх-хх
Якщо у вас виникли складності при подачі роботи, напишіть, будь ласка, нам на пошту: festival@dekino.com.ua або на офіційну сторінку "Де кіно" в Facebook

Ура-Ура!

Форма заявки на фестиваль «Де кіно. Епізод 2» заповнена успішно.

Ваша робота майже там, де кіно.

Вже скоро ми її отримаємо і повідомимо щодо подальшої участі в конкурсі.

Успіхів!

З любов’ю,
команда фестивалю
гортай вниз
8.8.2016 alt

На фестиваль Де кіно надійшло понад півтисячі короткометражок і кліпів

До списку новин alt

7 серпня закінчився прийом робіт на фестиваль короткого метру Де кіно та пітчинг кліпів The Next Big Thing-2016, котрий проходив у його рамках. Сумарно на конкурси надійшло понад 500 робіт.


Фестиваль Де кіно отримав понад 300 короткометражних фільмів. Протягом серпня журі фестивалю відберуть до 40 найкращих робіт, котрі будуть показані на фестивалі. Саме тут буде визначено переможців у номінаціях та володаря Гран-прі, який отримає 50 тис. грн.


Найпопулярнішою номінацією серед учасників став «вебізод» - формат для Інтернету досі в Україні не відомий. Майже половина робіт надійшла саме сюди.


«Коли анонсували прийом конкурсних робіт,хвилювались чи будуть номінації зрозумілі учасникам, адже вони були новими, не популярними на українському ринку, чого не скажеш про світ. Українці вкотре приємно нас вразили – і якістю, і кількістю робіт, і, головне, - готовністю до нового, сучасного», - зауважила PR директор 1+1 медіа Світлана Павелецька.


Вхід на фестиваль, як і усі майстер-класи що вже відбулись і відбудуться у рамках професійної частини Де кіно, буде безкоштовним. Нагадаємо, на фестивалі також відбудеться зустріч зі спеціальним гостем – автором серіалу зі світовим ім’ям.


«Ми впевнені, що насичена, цікава програма, яку ми готуємо для гостей фестивалю, саме місце його проведення - діюча кіностудія, наші експерти, члени журі, гості, готові поділитися досвідом і знаннями - все це стане важливим внеском і новим кроком до виконання нашого загального глобального завдання: побудови української кіноіндустрії. До речі, іноді правильно поставлене питання - це вже ключ до відповіді. Де кiно - це дуже правильне питання! І нам всім: і професіоналам, і глядачам потрібно шукати на нього відповідь», - зазначила маркетинг-директорFILM.UAGroup Поліна Толмачова.


Пітчинг TheNextBigThing-2016 зібрав близько 200 робіт, більшість з них пройшли модерацію і були опубліковані на сайті. Наразі триває глядацьке голосування, за результатами якого, а також на основі оцінок журі буде сформовано шорт-лист із 30 найкращих робіт, котрі будуть допрацьовані і показані на фестивалі. Нагадаємо, у рамках пітчингу 12 українських артистів погодились на експеримент, під час якого кліпи на їхні пісні знімали їхні фанати. Володар Гран-прі конкурсу разом з командою професіоналів зніме кліп для переможця «Голосу країни».


Нагадаємо, фестиваль Де кіно проводиться вперше за спільної ініціативи 1+1 медіа та FILM.UAGroup.

Будь там, де кіно!

Любиш сучасне українського кіно? Долучайся до нашої спільноти у Facebook та отримуй якісний контент!

Хей!
А ти вже приєднався до нашої спільноти кіношників в Facebook?
Тисни лайк та будь в курсі всіх новин!
Лайк!