Закрити

Форма реєстрації

Всі поля обов’язкові для заповнення!

01Інформація про відеороботу

Введіть коректні дані
Номінація
Page 1 Copy Created with Sketch.
  • Фільм на мобільний телефон
  • Вебізод
  • Драма
  • Комедія
  • Жахи
Оберіть варіант відповіді
Введіть коректні дані
Введіть коректні дані
Стать режисера
Page 1 Copy Created with Sketch.
  • Чоловік
  • Жінка
Оберіть варіант відповіді
Введіть коректні дані
Введіть коректні дані
Введіть рiк у форматі ХХХХ
Введіть коректні дані
Скріншот відеороботи (до 1мб) Page 1 Created with Sketch. Завантажте зображення
Фото режисера (до 1мб) Page 1 Created with Sketch. Завантажте зображення
Введіть коректні дані

02Контактна iнформацiя

Введіть коректні дані
Введіть коректні дані
Введіть телефон у форматі +3хххх-ххх-хх
Якщо у вас виникли складності при подачі роботи, напишіть, будь ласка, нам на пошту: festival@dekino.com.ua або на офіційну сторінку "Де кіно" в Facebook

Ура-Ура!

Форма заявки на фестиваль «Де кіно. Епізод 2» заповнена успішно.

Ваша робота майже там, де кіно.

Вже скоро ми її отримаємо і повідомимо щодо подальшої участі в конкурсі.

Успіхів!

З любов’ю,
команда фестивалю
гортай вниз
10.7.2017 alt

Українське кіно за рік: чому нам важливо орієнтуватися на світовий ринок

До списку новин alt

Прозорість, ко-продакшн з європейцями та унікальні формати – одні з найголовніших факторів, дотримання яких важливо для позитивних зрушень українського кінематографу за рік. Саме таких висновків дійшли генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко та співзасновник FILM.UA Group Сергій Созановський під час Public talk в рамках освітньої частини фестивалю «Де кіно. Епізод 2».


Зустріч двох керівників найпотужніших компаній-виробників відеоконтенту привернула увагу чималої аудиторії, тож серія запитань-відповідей була надзвичайно активною, а організатори ледве встигали передавати гостям мікрофон.


Щоб дати можливість кожному трішки зазирнути в майбутнє українського кіно, ми занотували для вас міркування Олександра та Сергія і залюбки ділимося їх баченням.


  • Олександр Ткаченко про переломну ситуацію в українському кінематографі та важливість інтеграції в світову кіноіндустрію:

Я завжди вважаю, що стакан наполовину повний, але не говорити про проблеми, які наразі існують, не можна.


На мою думку, на сьогоднішній день в українському кінематографі переломна ситуація. З однієї сторони, є темні плями з точки зору прозорості видачі грошей на кіно та ефективності державних проектів. З іншого – потрібно згадати про серіали, які продовжують вироблятися разом з росіянами і викривлюють реальну картину економічного життя телеканалів. Щоб вже за рік ми могли говорити про позитивні зміни, продакшени повинні навчитися випускати великі ко-продукційні продукти, а не тільки продавати все в Росію.


Для виробників контенту важливо зрозуміти, що якщо продукт спочатку робиться без орієнтації на російську аудиторію і як окремий формат, то він зможе самостійно подорожувати по світу. Однак це дійсно складний процес і набагато більший виклик, ніж просто зробити чотирисерійку для російського ринку. Важливо усвідомити, що такі дії вимагають великих зусиль, адже на часі нам неминуче потрібна інтеграція в світовий простір.


  • Сергій Созановський про перспективи затребуваності українського кінопродукту та голівудські імена в титрах вітчизняних фільмів:


З появою таких потужних гравців, як Amazon, Netflix і Hulu у світі стали стиратися кордони, адже сьогодні будь-хто на території України може оформити підписку на них. Російськомовний контент і український продукт став затребуваним, в тому числі, і на цих платформах, тому за нього розпочинають платити непогані гроші. Якщо справа так піде й надалі, то вже за декілька років це буде хороше джерело доходів для фінансування виробництва міцних серіальних проектів.


Якщо говорити про прогнози в частині кіно, то вважаю, що в наступному році, якщо все буде добре, три національних фільми доберуться до позначки мільйон доларів в бокс-офісі, а три-п'ять ко-продукційних проектів будуть зніматися на території України з великими європейськими і голлівудськими іменами. Тому світло в кінці тунелю є, не потрібно боятися знімати кіно і брати участь в цьому процесі, бо Україна – це новий центр по виробництву контенту, який скоро здивує світ.

Будь там, де кіно!

Любиш сучасне українського кіно? Долучайся до нашої спільноти у Facebook та отримуй якісний контент!

Хей!
А ти вже приєднався до нашої спільноти кіношників в Facebook?
Тисни лайк та будь в курсі всіх новин!
Лайк!