Закрити

Форма реєстрації

Всі поля обов’язкові для заповнення!

01Інформація про відеороботу

Введіть коректні дані
Номінація
Page 1 Copy Created with Sketch.
  • Фільм на мобільний телефон
  • Вебізод
  • Драма
  • Комедія
  • Жахи
Оберіть варіант відповіді
Введіть коректні дані
Введіть коректні дані
Стать режисера
Page 1 Copy Created with Sketch.
  • Чоловік
  • Жінка
Оберіть варіант відповіді
Введіть коректні дані
Введіть коректні дані
Введіть рiк у форматі ХХХХ
Введіть коректні дані
Скріншот відеороботи (до 1мб) Page 1 Created with Sketch. Завантажте зображення
Фото режисера (до 1мб) Page 1 Created with Sketch. Завантажте зображення
Введіть коректні дані

02Контактна iнформацiя

Введіть коректні дані
Введіть коректні дані
Введіть телефон у форматі +3хххх-ххх-хх
Якщо у вас виникли складності при подачі роботи, напишіть, будь ласка, нам на пошту: festival@dekino.com.ua або на офіційну сторінку "Де кіно" в Facebook

Ура-Ура!

Форма заявки на фестиваль «Де кіно. Епізод 2» заповнена успішно.

Ваша робота майже там, де кіно.

Вже скоро ми її отримаємо і повідомимо щодо подальшої участі в конкурсі.

Успіхів!

З любов’ю,
команда фестивалю
гортай вниз

Програма фестивалю

Оберiть дату:
Оберiть сцену:
18:30 - 21:15
Relax, take it easy

Слухаємо Dj-set, насолоджуємося кіноатмосферою та за картою відвідуємо всі фестивальні зони

За мікрофоном:
18.30-19.30
Public-Talk з оператором-постановником

Неофіційна розмова з Олексієм Ламахом про те, як народжуються образи та де шукати натхнення. Оператор vs. режисер − бачення проекту. А ще про світло в кіно та як же в дійсності знімати стрілялки. Не забудемо й поговорити в напрямку того, що ж найскладніше в роботі оператора. І ще безліч запитань з найчеснішими відповідями.

За мікрофоном:
14:00 - 16:00
Синхронна трансляція фестивального показу

Шорт-лист номінацій комедія та вебізод

21:15 - 22:00
Виступ гурту Black Balloon

На сцені музичні хедлайнери першого дня − інді-рокери Black Ballon

За мікрофоном:
14:00 - 15:00
Як заробити на фільмі мільйони та не порушити закон

Юрист Оксана Падох відповість на питання, чому так важливо дотримуватися авторських прав під час кіновиробництва та розкаже про Chain of title documentation або як отримати паспорт фільму. А ще проконсультує як захистити права на фільм, назву, сценарій, костюми та інші елементи, і хто ж головний при створенні фільму у питанні забезпечення дотримання авторських прав.

За мікрофоном:
14:00-15:00
Let's talk about. Кіно і критика. Чи достатньо в Україні говорять про кіно?

На екрани починає виходити все більше українських фільмів. Допомогти глядачам розібратися в цьому різноманітті – задача кінокритиків та журналістів. Але чи достатньо в нас зараз пишуть, говорять та знімають про кіно?

За мікрофоном:
14:00 - 16:00
Фестивальний показ. Номінації: комедія та вебізод

Разом із членами журі дивимось перші 30 конкурсних робіт учасників, які увійшли до шорт-листу фестивалю.

19:30 - 20:30
Документальний фільм. Від ідеї до реалізації

Разом з Акімом Галімовим поговоримо як на складні теми говорити просто, з чого розпочати та як знайти ідею, інструменти її реалізації. Якими бувають труднощі та перепони під час зйомок, а ще про те, що ж цікавого на є кіноринку серед документальних фільмів.

За мікрофоном:
18:00 - 18:30
Відкриття без офіціозу

Танцювальний перформанс від APACHE CREW і кілька ненудних слів від людей, які створили фестиваль. Співголови журі Вікторія Лєзіна та Ірина Костюк.

За мікрофоном:
14:00 - 21:15
Relax, take it easy

Слухаємо Dj-set, насолоджуємося кіноатмосферою та за картою відвідуємо всі фестивальні зони

За мікрофоном:
15:00 - 16:00
Короткий метр та великі ідеї. СПАДОК та Do like Olympians

У центрі уваги − успішні культурні проекти "СПАДОК" з його атмосферними короткими відео про українську культуру і традиції та "Do like Olympians", створений за комунікації FILM.UA Group з Національним Олімпійським Комітетом (НОК). Олена Малкова, Поліна Толмачова та Олексій Гуз поділяться досвідом як лаконічно потрапити в ціль коротким метром, як налаштувати комунікацію з глядачем і чи варто робити ставку на діджитал?Яскраві короткі відео проекту СПАДОК розповідають глядачам про традиційне українське жіноче святкове вбрання 19-20 ст, характерне певному регіону. Проект створено FILM.UA Group за участі Українського Інституту Історії Моди. Проект СПАДОК став першим діджитал-контентом виробництва FILM.UA, представленим на платформі Amazon.«Do like Olympians» ставить за мету популяризацію олімпійських цінностей та гордості за «перемогу над собою» в Україні. 7 мотивуючих роликів для дітей та молоді зняли за участю олімпійських чемпіонів: Сергій Бубка, Ганна Бессонова, Олександр Усик, Ілля Кваша, Жан Беленюк, Ольга Харлан, Ольга Саладуха, Павло Тимощенко, Андрій Шевченко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Юрій Чебан, Олег Верняєв. У створенні роликів беруть участь переможці «Де кіно 2016».За мікрофоном:
15:00 - 16:00
Як робити українське кіно. Ворошиловград

В епіцентрі лекції Олексія Смоляра − українське кіно: з чого воно складається, хто його створює, які підводні камені зустрічаються на шляху до великих екранів і чому робити його важливо та круто. А також розкажемо про "Ворошиловград" і команду, яка над ним працює.

За мікрофоном:
16:00 - 18:00
Спеціальний гість - Джонатан Віттейкер, New York Film Academy: "Кінематографічна мова: як режисер спілкується зі своєю аудиторією"

Кадр — найменша кінематографічна одиниця, але режисер чимало міркує над його побудовою, деконструюючи текст і переносячи його в образи на екрані. Ця лекція розповість про всі творчі вибори, які робить режисер, будуючи кадр, а також, що ці вибори повідомляють аудиторії мовою візуального образу.

За мікрофоном:
18:30 - 19:30
Соціальні проекти про події, які нас змінили

На прикладі кейсу "Соціальний проект про Чорнобильську трагедію" Еліна Гамєєва розкаже, як змусити 30-літніх проникнутись подіями про які вони не пам’ятають та виграти найпрестижніші нагороди світу.

За мікрофоном:
20:30-21:15
Як створити 360VR-фільм

Шукаючи відповіді на головне запитання "Як створити 360VR-фільм?", спікери Артем Кисляков і Артем Кизюк розкажуть чим 360VR-відео відрізняється від звичайного, що можна знімати в цьому форматі, а що не бажано. Поділяться особливостями знімального процесу та не оминуть тему постпродакшену сферичного відео. У ролі кейсів − тільки кращі світові практики.

За мікрофоном:
18:30 - 20:00
Спеціальний гість - Марк Реймонд Вілкінс: "Tell your stories"

К-спікер першого дня фестивалю Марк Реймонд Вілкінс на майстер-класі "Tell your stories" розповість, як розвивати власні фільми та стати режисером в Україні. Як створити сценарій і фінансувати власний проект. Як мотивувати акторів та команду. Також в рамках виступу режисер покаже власну короткометражну роботу "BON VOYAGE", яка увійшла в шорт-лист 89-ї кінопремії ОСКАР.

За мікрофоном:
17:30 - 20:00
Синхронна трансляція фестивального показу

Шорт-лист номінацій фільм на мобільний телефон, драма та жахи

16:00 - 18:00
Speed shooting. Участь за попередньою реєстрацією

Новий формат майстер-класу про Filmmaking. За 40 хвилин спікер знайомить присутніх з основними етапами кожної фази процесу створення фільму: важливі моменти, секрети, сучасні тенденції. Питання не передбачені.Реєстрація відбуватиметься 23 вересня з 14:00 у холі кінотеатру Де Старт. Кількість місць обмежена.

За мікрофоном:
16:00 - 17:00
«Сторожова Застава». Як створюються візуальні ефекти та комп'ютерні герої

«Сторожова Застава» — український фентезі-фільм за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського.


Стрічка розповідає про звичайного хлопчика Вітька, який під час сонячного затемнення потрапляє на тисячу років назад, у Київську Русь, в розпал вирішальної битви Добра і Зла.


У фільмі бере участь кам'яний монстр Голем, створений винятково за допомогою комп'ютерної графіки.


Гості фестивалю «Де Кіно» першими зможуть побачити ексклюзивні сцени з фільму і дізнатися про труднощі і виклики, з якими зіткнулася команда VFX.


Фільм представлять актор Олег Волощенко і головний VFX продюсер Марина Маркович. Приходь на презентацію фільму «Сторожова Застава» та дізнавайся деталі створення українського фентезі!

За мікрофоном:
18:00-20:30
Фестивальний показ. Номінації: фільм на мобільний телефон, драма та жахи

Продовжуємо перегляд другої частини конкурсної програми. А це ще 24 коротких метри фіналістів Де кіно. Епізод 2

19:30 - 21:15
Elevator Pitch. Участь за попередньою реєстрацією

Найкоротший пітчинг. Сценарист/режисер/будь-хто охочий, який має ідею або заявку на повнометражний фільм чи серіал повинен попередньо зареєструвати свою кандидатуру на участь.


Реєстрація відбуватиметься 22 вересня з 17:00 у холі кінотеатру Де Старт. Кількість місць обмежена.


Під час пітчінгу за 90 секунд учасник повинен в роздрукованому вигляді залишити свою заявку та презентувати власний проект, розповісти про що його історія та аргументувати, чому потрібно знімати саме цю роботу. Журі може задати учаснику до двох запитань. Автор кращого проекту буде запрошений на пітчинг або зустріч з продюсерами для детального обговорення проекту і перспектив його реалізації. У випадку позитивного результату інформація буде відправлена на контактний e-mail учасника.

За мікрофоном:
20:00-21:30
Показ фільмів екстремального проекту Insiders

Сидячи у кріслі павільйону, ти побуваєш там, куди ніколи не вирішиш потрапити сам. Нашумілий у світі екстремальний український проект Insiders покаже документальні фільми, спільного виробництва FILM.UA та команди проекту. Україна за межею дозволеного.У першому фільмі “Підземна річка” команда Insiders потрапляє до старовинних цегляних тунелів підземної річки Клов. Дістатись головного русла можна, проповзши 6 км вузькими мокрими трубами. Небезпека подорожі в тому, що при найменшому зливі вода у підземній річці піднімається до стелі. Потрібно постійно стежити за рівнем води і при найменшій загрозі встигнути швидко вийти на поверхню.У фільмі “Долина гігантів” команда Insiders виїжджає з міста на товарному потязі. Подолавши 300 км, прибуває на покинутий вугільний кар'єр у Кіровоградській області.

За мікрофоном:
21:15 - 22:00
Виступ гурту The Erised

Закриваємо проведення фестивалю під саунд електронних The Erised

За мікрофоном:
18:00 - 19:00
To film or not to film або як знімати кіно у метро

Не спускаючись в підземку Наталка Макогон познайомить з особливостями локації, дозвільною частиною, техрайдером, реальними можливостями, а також рокзаже про соціальні проекти київського метрополітену.

За мікрофоном:
17:00 - 18:00
Навіщо PR вашому проекту

Якщо ви думаєте, що для маленького проекту PR − це занадто дорого − приходьте до нас на майстер-клас Світлани Павелецької та Поліни Толмачової.


Якщо ви думаєте, що геніальному проекту не потрібен PR − приходьте до нас.


Якщо ви думаєте, що для великого проекту потрібна тільки реклама, а PR − зайва опція − приходьте до нас.


Наші PR-профі люблять те, чим займаються і зуміють переконати вас у тому, що PR потрібен завжди.

За мікрофоном:
20:30 - 20:55
Game of Quest

То хто ж в Іспанію? Наймаштабніший кіноквест в Україні від Де кіно визначає свого тріумфатора.

За мікрофоном:
19:00 - 20:00
Ручні стабілізатори: знімати якісне відео на бігу сьогодні вже реальність

Ручні стабілізатои продовжують підкорювати світ. Сергій Моторний розповість якими вони бувають, для чого використовуються, як допомагають в бізнесі і просто любителям? Принципові відмінності моделей і виробників, практичне використання в різнизних сферах з порадами і рекомендаціями.

За мікрофоном:
18:00 - 19:00
Дрони: інтелектуальні режими польотів

На майстер-класі Февзі Аметова дізнаємося про основні моделі дронів та їх відмінності, які програмні продукти необхідно використовувати для управління БПЛА і програмування кадру. Також спікер розкаже про можливості, які значно спрощують роботу оператора, та інтелектуальні режими польоту: стеження за об'єктами, управління жестами, і т.д.

За мікрофоном:
20:55 - 21:15
Відкриття конвертів та оголошення імен

Нагородження переможців Де кіно. Епізод 2 − володаря Гран-прі фестивалю та переможців у п'яти номінаціях, імена яких ми ще неодноразово побачимо в титрах культових фільмів.

20:00 - 21:00
Кінотеатр: погляд зсередини

На лекції Дениса Савченко ви дізнаєтеся про місце українського кіно у прокаті, що саме очікують від українських режисерів, про вплив програми лояльності на продажі та як саме визначаються жанрові вподобання.

За мікрофоном:
19:00 - 20:00
Storytelling: алгоритм та історія

На лекції Ольги Слісаренко послухаємо про те, які ж вони − універсальні формули успішних історій для екрану, та чи є подібні алгоротими, що працюють й для social media та виступів.

За мікрофоном:
20:00 - 21:15
Світова анімація від фестивалю LINOLEUM

Показ кращих фільмів конкурсної та позаконкурсної програм 2016 року. Номінанти відомих фествалів Annecy, Ottawa IAF, DOK.Leipzig і багатьох інших.

За мікрофоном:

Будь там, де кіно!

Любиш сучасне українського кіно? Долучайся до нашої спільноти у Facebook та отримуй якісний контент!

Хей!
А ти вже приєднався до нашої спільноти кіношників в Facebook?
Тисни лайк та будь в курсі всіх новин!
Лайк!